UC Recurring Payments and Subscriptions (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (39 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: edit
uk: редагувати

en: Total
uk: Всього

en: Filter
uk: Фільтр

en: Amount
uk: Величина

en: Order
uk: Послідовність

en: Remaining
uk: Залишилось

en: Left
uk: Ліворуч

en: Interval
uk: Проміжок

en: day(s)
uk: день(дні)

en: week(s)
uk: тиждень(тижні)

en: month(s)
uk: місяць(місяців)

en: cancel
uk: скасувати

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Order ID
uk: ID замовлення

en: year(s)
uk: рік(роки)

en: Charge
uk: Витрата

en: Recurring fees
uk: Періодичні платежі

en: Recurring fee
uk: Періодичний платіж

en: charge
uk: заряд

en: Regular interval
uk: Періодично

en: Recurring fee handler
uk: Оброблювач періодичних платежів

en: Select a module to process recurring fees on your site.
uk: Виберіть модуль обробки періодичних платежів на вашім сайті.

en: Valid payment methods for orders with recurring fees
uk: Припустимі способи оплати замовлень із періодичними платежами

en: Only selected payment methods will be available for customers purchasing products with recurring fees.<br/>It is up to you to make sure your chosen handler is compatible with the payment methods you select.<br />For example, the uc_recurring handler is only compatible with the Credit Card payment method.
uk: Для клієнтів, що купують товари з періодичними платежами, будуть доступні тільки обрані способи оплати. <br/>Ви повинні переконатися, що вибрали оброблювач, сумісний з обраним способом оплати.  <br />Наприклад, оброблювач uc_recurring сполучимо тільки із платежами оп кредитній карті.

en: Attempt to process recurring fees during checkout.
uk: Пробувати провести періодичні платежі під час оформлення.

en: Regardless of your selection, an admin comment will report the failure.<br/><strong>Note:</strong> Even if you select the first option, checkout will complete if another payment has already been captured.
uk: Не залежно від вашого вибору, буде створений адміністративний коментар про відмові. <br/><strong>Примітка:</strong> Навіть якщо ви вибрали першу опцію, оформлення завершиться, якщо вже був уведений інший платіж.

en: Return a failed message and do not complete checkout.
uk: Видати повідомлення про відмову й не закінчувати оформлення.

en: Return a failed message but complete checkout.
uk: Видати повідомлення про відмову й закінчити оформлення.

en: Show no message and complete checkout.
uk: Не показувати повідомлення й закінчити оформлення.

en: The order ID.
uk: Ідентифікатор замовлення.

en: Serialized array of extra data.
uk: Послідовний масив додаткової інформації.

en: Assign recurring fees to products and manage them. Should be used with a payment service that implements a recurring fee handler.
uk: Призначає періодичні платежі для товарів і управляє ними. Повинен використовуватися із платіжною службою, яка постачена оброблювачем періодичних платежів.
