UC Recurring Payments and Subscriptions (6.x-2.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Submit
is: Lat inn

en: Operations
is: Atgerðir

en: Cancel
is: Avlýs

en: Update
is: Dagfør

en: Filter
is: Filtur

en: Other
is: Annað
