UC Recurring Payments and Subscriptions (6.x-2.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Submit
fa: ارسال

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: انصراف

en: Date
fa: تاریخ

en: Save
fa: ذخیره

en: Update
fa: بروز رسانی

en: ID
fa: شناسه (ID)

en: Filter
fa: فیلتر

en: Other
fa: دیگر

en: Order
fa: ترتیب
