UC Recurring Payments and Subscriptions (6.x-2.0-alpha5) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Date
bs: Datum

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: None
bs: Nijedan

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: User
bs: Korisnik

en: Options
bs: Opcije

en: Active
bs: Aktivan

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Role
bs: Uloga

en: Order
bs: Poredak

en: Account
bs: Korisnički račun
