UC Recurring Payments and Subscriptions (6.x-2.0-alpha5) - en to he translation catalogue (44 entries)

en: Next
he: הבא

en: Save configuration
he: שמור תצורה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: הגש

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Subscribers
he: מנויים

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Overview
he: סקירה

en: Date
he: תאריך

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכן

en: remove
he: הסר

en: Total
he: סה"כ

en: User
he: משתמש

en: Check
he: המחאה

en: Options
he: אפשרויות

en: Active
he: פעיל

en: Filter
he: סינון

en: Price
he: מחיר

en: Customer
he: לקוח

en: Amount
he: כמות

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Other
he: אחר

en: Role
he: תפקיד

en: Order
he: הזמנה

en: Date/Time
he: תאריך/שעה

en: Left
he: שמאל

en: Product
he: מוצר

en: Products
he: מוצרים

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Subscription
he: מנוי

en: Purchase date
he: נוצר בתאריך

en: Account
he: חשבון

en: Credit card
he: כרטיס אשראי

en: Save order
he: שמור סדר

en: Test Gateway
he: בדיקת סליקה

en: Order @order_id
he: הזמנה @order_id
