UC Recurring Payments and Subscriptions (6.x-2.0-alpha5) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: None
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់​សម័យ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Active
km: សកម្ម

en: Filter
km: តម្រង

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Role
km: តួនាទី

en: Order
km: លំដាប់

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Account
km: គណនី
