UC Recurring Payments and Subscriptions (6.x-2.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (29 entries)

en: Next
ta: அடுத்த

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Date
ta: தேதி

en: Daily
ta: தினமும்

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: Monthly
ta: மாதாமாதம்

en: None
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: User
ta: பயனர்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Unlimited
ta: வரம்பற்றது

en: Other
ta: மற்றவை

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Order
ta: வரிசை

en: Left
ta: இடது

en: Account
ta: கணக்கு

en: Save order
ta: வரிசையை சேமி
