UC Recurring Payments and Subscriptions (6.x-2.0-alpha6) - en to kn translation catalogue (37 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Subscribers
kn: ಚಂದಾದಾರರು

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Extensions
kn: ಎಕ್ಸ್‍ಟೆನ್ಶನ್‍ಗಳು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Unlimited
kn: ಮಿತಿ ಇಲ್ಲದ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Remaining
kn: ಬಾಕಿಇರುವ

en: Date/Time
kn: ದಿನಾಂಕ/ಸಮಯ

en: Expired
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಮುಗಿದಿದೆ

en: unlimited
kn: ಅನಿಯಮಿತ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Cancelled
kn: ರದ್ದುಗೊಂಡಿದೆ

en: Account
kn: ಖಾತೆ

en: Notification
kn: ಸೂಚನೆ
