UC Recurring Payments and Subscriptions (6.x-2.0-alpha6) - en to mr translation catalogue (23 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Date
mr: दिनांक

en: Daily
mr: रोज

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Update
mr: अपडेट

en: remove
mr: मिटवा

en: Total
mr: एकूण

en: User
mr: सदस्य

en: Active
mr: सक्रिय

en: Filter
mr: गाळणी

en: Price
mr: किंमत

en: Customer
mr: ग्राहक

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: Account
mr: खाते
