UC Recurring Payments and Subscriptions (6.x-2.0-alpha6) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Monthly
my: လစဉ်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Check
my: စစ်ဆေး

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Other
my: အခြား

en: Left
my: ဘယ်
