UC Recurring Payments and Subscriptions (6.x-2.0-alpha6) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Байдал

en: Cancel
mn: Соксаары

en: Date
mn: Ай, хүн

en: Name
mn: Ат

en: Save
mn: Шыгжаары

en: User
mn: Ажыглакчы

en: Filter
mn: Шүүрээри
