UC Recurring Payments and Subscriptions (6.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (35 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: None
bo: མེད།

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: remove
bo: སྤོ་འབུད།

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Check
bo: ཞིབ་བཤེར།

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Other
bo: གཞན

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: unlimited
bo: ཚད་བཀག་མེད་པ

en: Left
bo: གཡོན

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: Save order
bo: གོ་རིམ་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ
