UC Recurring Payments and Subscriptions (6.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Date
eo: Dato

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: None
eo: Neniu

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Active
eo: Aktiva

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Other
eo: Alia

en: Order
eo: Ordo

en: Date/Time
eo: Dato/Tempo

en: Account
eo: Konto
