UC Recurring Payments and Subscriptions (6.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (72 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Subscribers
fi: Tilaajat

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: None
fi: Ei mitään

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitys

en: remove
fi: poista

en: Total
fi: Yhteensä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Check
fi: Muu suoritus

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Options
fi: Valinnat

en: Active
fi: Voimassa

en: Filter
fi: Suodatus

en: Price
fi: Hinta

en: Customer
fi: Asiakas

en: Amount
fi: Määrä

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Other
fi: Muu

en: Role
fi: Rooli

en: Order
fi: Järjestys

en: Date/Time
fi: Päivämäärä/Aika

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: unlimited
fi: rajoittamaton

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Credit card details
fi: Luottokorttitiedot

en: Product
fi: Tuote

en: Billing address
fi: Laskutusosoite

en: Products
fi: Tuotteet

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: day(s)
fi: päivä(t)

en: week(s)
fi: viikko / viikot

en: month(s)
fi: kuukausi / kuukaudet

en: Order ID
fi: Tilaustunnus

en: Subscription
fi: Tilaaminen

en: A payment has been accepted.
fi: Maksu on hyväksytty.

en: Purchase date
fi: Ostopäivämäärä

en: year(s)
fi: vuosi / vuodet

en: Cancelled
fi: Peruutettu

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: Credit card
fi: Luottokortti

en: Save order
fi: Tallenna järjestys

en: COD
fi: Postiennakko

en: Test Gateway
fi: Testi-gateway

en: Order @order_id
fi: Tilaus @order_id

en: Order @order_id - @sku
fi: Tilaus @order_id - @sku

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id cancellation failed.<br />@error - @text
fi: Authorize.Net: Tilauksen @subscription_id peruuttaminen epäonnistui.<br />@error - @text

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id cancelled.
fi: Authorize.Net: Tilaus @subscription_id peruttu.

en: Enter the owner name as it appears on the card.
fi: Syötä kortin omistajan nimi kuten se on korttiin kirjoitettu.

en: You have entered an invalid credit card number.
fi: Syöttämäsi luottokortin numero on virheellinen.

en: The start date you entered is invalid.
fi: Syötetty aloituspäivämäärä on väärin.

en: The credit card you entered has expired.
fi: Syöttämäsi luottokortti on vanhentunut.

en: You have entered an invalid CVV number.
fi: Olet syöttänyt väärän CVV numeron.

en: You must enter the issuing bank for that card.
fi: Sinun on syötettävä kortin myöntäneen pankin nimi.

en: The credit card type did not pass validation.
fi: Luottokorttityyppi ei läpäissyt vahvistusta.

en: <b>Attempt to create CyberSource profile failed.</b><br /><b>Reason:</b> @code
fi: <b>CyberSource -profiilin luonti epäonnistui.</b><br /><b>Syy:</b> @code

en: uc_payment
fi: uc_maksu

en: Apply to order
fi: Käytä tilaukseen

en: The order ID.
fi: Tilauksen tunnus
