UC Recurring Payments and Subscriptions (6.x-2.0-beta1) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Total
ga: Iomlán

en: Price
ga: Praghas

en: Order
ga: Ordú

en: Product
ga: Táirge

en: You have entered an invalid credit card number.
ga: Tá uimhir chárta creidmheasa neamhbhailí curtha isteach agat.
