UC Recurring Payments and Subscriptions (6.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (54 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Subscribers
gl: Subscriptores

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Date
gl: Data

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: None
gl: Ningún

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: remove
gl: borrar

en: User
gl: Usuario/a

en: Check
gl: Comprobar

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Options
gl: Opcións

en: Active
gl: Activo

en: Filter
gl: Filtro

en: Price
gl: Prezo

en: Customer
gl: Cliente

en: Amount
gl: Cantidade

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Other
gl: Outro

en: Role
gl: Rol

en: Order
gl: Orde

en: Date/Time
gl: Data/hora

en: unlimited
gl: Ilimitado

en: Left
gl: Esquerda

en: Credit card details
gl: Detalles da tarxeta de crédito

en: Product
gl: Produto

en: Billing address
gl: Enderezo de facturación

en: Products
gl: Produtos

en: Interval
gl: Intervalo

en: day(s)
gl: día(s)

en: week(s)
gl: semana(s)

en: month(s)
gl: mes(es)

en: Yearly
gl: Anualmente

en: Order ID
gl: ID do pedido

en: Subscription
gl: Subscribirse

en: year(s)
gl: ano(s)

en: Account
gl: Conta

en: Credit card
gl: Tarxeta de cŕedito

en: Save order
gl: Gardar pedido

en: Test Gateway
gl: Realizar a proba de URL limpa

en: Order @order_id
gl: Pedido @order_id

en: Apply to order
gl: Arrastre para reordenar.
