UC Recurring Payments and Subscriptions (6.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (66 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Subscribers
lv: Parakstītāji

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Overview
lv: Pārskats

en: Date
lv: Datums

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: None
lv: Nav

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: remove
lv: izņemt

en: Total
lv: Kopā

en: User
lv: Lietotājs

en: Check
lv: Pārbaude

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Options
lv: Iespējas

en: Active
lv: Aktīvs

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Price
lv: Cena

en: Customer
lv: Klients

en: Amount
lv: Summa

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Other
lv: Citi

en: Role
lv: Loma

en: Order
lv: Secība

en: Date/Time
lv: Datums/Laiks

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Credit card details
lv: Kredītkartes detaļas

en: Product
lv: Prece

en: Billing address
lv: Norēķinu adrese

en: Products
lv: Preces

en: Interval
lv: Intervāls

en: day(s)
lv: diena(s)

en: week(s)
lv: nedēļa(s)

en: month(s)
lv: mēnesis(ši)

en: Order ID
lv: Pas. ID

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: A payment has been accepted.
lv: Maksājums ir pieņemts.

en: Purchase date
lv: Pirkuma datums

en: year(s)
lv: gads(i)

en: Cancelled
lv: Atcelts

en: Account
lv: Konts

en: Notification
lv: Paziņojums

en: Credit card
lv: Maksājumu karte

en: Save order
lv: Saglabāt secību

en: COD
lv: Apmaksa pie saņemšanas

en: Order @order_id
lv: Pasūtījums @order_id

en: Enter the owner name as it appears on the card.
lv: Ievadiet kartes īpašnieku, kāds rakstīts uz kartes.

en: You have entered an invalid credit card number.
lv: Jūs ievadījāt nepareizu kredītkartes numuru.

en: The start date you entered is invalid.
lv: Kļūdains izdošanas datums.

en: The credit card you entered has expired.
lv: Maksājumu kartei beidzies derīguma termiņš.

en: The issue number you entered is invalid.
lv: Kļūdains izsniedzēja numurs.

en: You have entered an invalid CVV number.
lv: Jūs ievadījāt nepareizu CVV skaitli.

en: You must enter the issuing bank for that card.
lv: Ievadiet bankas nosaukumu, kas izdevusi karti.

en: The credit card type did not pass validation.
lv: Kredītkartes tips netiek pieņemts.

en: The order ID.
lv: Pasūtījuma ID.
