UC Recurring Payments and Subscriptions (6.x-2.0-beta1) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana

en: Account
mg: Kaonty
