UC Recurring Payments and Subscriptions (6.x-2.0-beta1) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Unlimited
si: අනන්තයි

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Account
si: ගිණුම
