UC Recurring Payments and Subscriptions (6.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (57 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Subscribers
et: Tellijad

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Overview
et: Ülevaade

en: Date
et: Kuupäev

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: None
et: Puudub

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: remove
et: eemalda

en: Total
et: Kokku

en: User
et: Kasutaja

en: Check
et: Kontrolli

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Options
et: Valikud

en: Active
et: Aktiivne

en: Filter
et: Filtreeri

en: Price
et: Hind

en: Customer
et: Klient

en: Amount
et: Kogus

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Other
et: Muu

en: Role
et: Roll

en: Order
et: Järjestus

en: Date/Time
et: Kuupäev/aeg

en: unlimited
et: piiramata

en: Left
et: Vasakul

en: Credit card details
et: Krediitkaardi üksikasjad

en: Product
et: Toode

en: Billing address
et: Arve saatmise aadress

en: Products
et: Tooted

en: Interval
et: Intervall

en: day(s)
et: päev(ad)

en: week(s)
et: nädal(ad)

en: Order ID
et: Tellimuse ID

en: Purchase date
et: Ostmise kuupäev

en: year(s)
et: aasta(d)

en: Account
et: Konto

en: Credit card
et: Krediitkaart

en: Save order
et: Salvestusjärjekord

en: COD
et: Maksmine kättesaamisel

en: Order @order_id
et: Tellimus @order_id

en: Order @order_id - @sku
et: Tellimus @order_id - @sku

en: Payment is pending at PayPal: @reason
et: Makse on ootel PayPal'is, põhjus: @reason

en: The order ID.
et: Tellimuse nr.

en: If the order is not shippable.
et: Kui tellimus pole saadetav.

en: view order
et: Vaata tellimust
