UC Recurring Payments and Subscriptions (6.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (25 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Monthly
gu: માસિક

en: None
gu: એકે નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Active
gu: સક્રિય

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Other
gu: અન્ય

en: Role
gu: હોદો

en: Left
gu: ડાબે

en: Account
gu: ખાતુ
