UC Recurring Payments and Subscriptions (6.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (73 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Subscribers
sk: Odberatelia

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Overview
sk: Prehľad

en: Date
sk: Dátum

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: None
sk: Žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: remove
sk: odstrániť

en: Total
sk: Celkom

en: User
sk: Používateľ

en: Check
sk: Skontroluj

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Options
sk: Nastavenia

en: Active
sk: Aktívny

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: Price
sk: Cena

en: Customer
sk: Zákazník

en: Amount
sk: Množstvo

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Other
sk: Ostatné

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Order
sk: Poradie

en: Remaining
sk: Zostávajúce

en: Date/Time
sk: Dátum/čas

en: Expired
sk: Vypršané

en: unlimited
sk: neobmedzene

en: Left
sk: Vľavo

en: Credit card details
sk: Podrobnosti o kreditnej karte

en: Product
sk: Produkt

en: Billing address
sk: Fakturačná adresa

en: Products
sk: Produkty

en: day(s)
sk: deň(dni)

en: week(s)
sk: týždeň/týždne

en: month(s)
sk: mesiac(e)

en: Yearly
sk: Ročne

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: A payment has been accepted.
sk: Platba bola akceptovaná.

en: Purchase date
sk: Dátum nákupu

en: year(s)
sk: rok(y)

en: Account
sk: Účet

en: Credit card
sk: Kreditná karta

en: Save order
sk: Uložiť poradie

en: COD
sk: pri doručení

en: Test Gateway
sk: Testovacia brána

en: ARB payment reported for order @order_id: <pre>@post</pre>
sk: ARB platba bola zaznamenaná pre objednávku @order_id: <pre>@post</pre>

en: Order @order_id
sk: Objednávka @order_id

en: Order @order_id - @sku
sk: Objednávka @order_id - @sku

en: This action cannot be undone and may result in the termination of subscription services.
sk: Túto akciu nie je možné vrátiť späť. Môže to mať za následok ukončenie predplatných služieb.

en: Enter the owner name as it appears on the card.
sk: Vložte vaše meno v tvare, ako je uvedené na karte.

en: You have entered an invalid credit card number.
sk: Vložili ste nesprávne číslo kreditnej karty.

en: The credit card you entered has expired.
sk: Kreditná karta, ktorú ste zadali, expirovala.

en: You have entered an invalid CVV number.
sk: Vložili ste nesprávne CVV číslo.

en: You must enter the issuing bank for that card.
sk: Musíte uviesť banku, ktorá kartu vydala.

en: The credit card type did not pass validation.
sk: Kreditná karta neprešla overením.

en: PayPal transaction ID: @txn_id
sk: Označenie PayPal transakcie: @txn_id

en: You have denied the customer's payment.
sk: Zamietli ste platbu zákazníka.

en: The authorization has failed and cannot be captured.
sk: Overenie zlyhalo a nemôže byť akceptované.

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
sk: Zákazníkov pokus o platbu prevodom z účtu zlyhal.

en: PayPal has reversed a payment!
sk: PayPal vrátil platbu!

en: The authorization has been voided.
sk: Overenie bolo zneplatnené.

en: The order ID.
sk: Označenie objednávky.
