Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: delete
ar: احذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: العمليات

en: List
ar: القائمة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Date
ar: التاريخ

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: User
ar: المستخدم

en: Continue
ar: أكمل

en: This field is required.
ar: هذا الحقل ضروري.

en: Code
ar: الرمز

en: Order
ar: الترتيب

en: Uses
ar: الاستخدامات
