Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: List
be: Сьпіс

en: Description
be: Апісаньне

en: Date
be: Дата

en: User
be: Карыстальнік

en: Code
be: Код
