Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta4) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Date
bs: Datum

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmjeni

en: User
bs: Korisnik

en: Continue
bs: Nastavi

en: This field is required.
bs: Ovo polje je obavezno

en: Code
bs: Kod

en: Order
bs: Poredak
