Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta4) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Date
cy: Dyddiad

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Continue
cy: Parhau

en: This field is required.
cy: Mae'r maes yma'n ofynnol.

en: Code
cy: côd

en: Order
cy: Trefn

en: Rate
cy: Graddfa
