Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listigi

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Date
eo: Dato

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: User
eo: Uzanto

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: This field is required.
eo: Ĉi tiu kampo estas deviga.

en: Code
eo: Kodo

en: Rate
eo: Noto
