Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Date
eu: Data

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: Code
eu: Kodea
