Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta4) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Opérations

en: List
fr: Lister

en: Cancel
fr: Annuler

en: Name
fr: Nom

en: edit
fr: modifier

en: User
fr: Utilisateur

en: Continue
fr: Continuer

en: This field is required.
fr: Ce champ est obligatoire.

en: Amount
fr: Montant

en: Order
fr: Ordre

en: Rate
fr: Taux

en: Ubercart - core (optional)
fr: Ubercart - cœur (facultatif)

en: %name settings have been saved.
fr: Les paramètres %name ont été enregistrés.

en: Uses
fr: Usages
