Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta4) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Date
ja: 日付

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: User
ja: ユーザー

en: Continue
ja: 継続

en: This field is required.
ja: このフィールドは必須です。

en: Amount
ja: 量

en: Code
ja: コード

en: Order
ja: オーダー

en: Rate
ja: 税率

en: Ubercart - core (optional)
ja: Ubercart - コア (オプション)

en: Uses
ja: 用法
