Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta4) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დასტური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Name
ka: სახელი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: This field is required.
ka: ეს ველი სავალდებულოა.
