Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta4) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Date
mr: दिनांक

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: User
mr: सदस्य
