Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Description
ne: विवरण

en: Date
ne: मिति

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: User
ne: प्रयोगकर्ता
