Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta4) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: delete
nn: slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Date
nn: Dato

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: User
nn: Brukar

en: Continue
nn: Hald fram

en: This field is required.
nn: Dette feltet er påkrevd.

en: Code
nn: Kode
