Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: delete
ro: şterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operaţii

en: List
ro: Lista

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Description
ro: Descriere

en: Date
ro: Data

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: User
ro: Utilizator

en: Continue
ro: Continuă

en: This field is required.
ro: Acest câmp este obligatoriu.

en: Amount
ro: Suma

en: Code
ro: Cod

en: Order
ro: Comandă

en: Uses
ro: Foloseşte
