Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta4) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: delete
sq: elemino

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Veprime

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anullo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Date
sq: Data

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: User
sq: Përdoruesi

en: Continue
sq: Vazhdo

en: This field is required.
sq: Kjo fushë është e detyrueshme.

en: Code
sq: Kodi
