Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta4) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Date
ta: தேதி

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: User
ta: பயனர்

en: Continue
ta: தொடர்க

en: This field is required.
ta: இந்த புலம் தேவையானது.

en: Code
ta: நிரல்

en: Order
ta: வரிசை
