Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: delete
tr: sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Listele

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Date
tr: Tarih

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: User
tr: Kullanıcı

en: Continue
tr: Devam et

en: This field is required.
tr: Bu alan zorunludur.

en: Amount
tr: Tutar

en: Code
tr: Kod

en: Order
tr: Sipariş

en: Rate
tr: Oran

en: Ubercart - core (optional)
tr: Ubercart - çekirdek(opsiyonel)

en: %name settings have been saved.
tr: %name ayarları kaydedildi.

en: Uses
tr: Kullanım
