Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Дії

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Description
uk: Опис

en: Date
uk: Дата

en: Name
uk: Ім'я

en: edit
uk: редагувати

en: User
uk: Користувач

en: Continue
uk: Продовження

en: This field is required.
uk: Обов'язкове поле

en: Amount
uk: Сума

en: Code
uk: Код

en: Order
uk: Замовлення

en: Rate
uk: Оцінити

en: Ubercart - core (optional)
uk: Уберкарт - ядро (не обов'язково)

en: %name settings have been saved.
uk: %name настроювання були збережене.

en: Organization Name
uk: Ім'я організації

en: Uses
uk: Використання
