Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta4) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: delete
vi: xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: User
vi: Người dùng

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: This field is required.
vi: Trường dữ liệu này là bắt buộc.

en: Amount
vi: Số lượng

en: Code
vi: Mã

en: Order
vi: Thứ tự

en: Rate
vi: Tỷ lệ

en: Ubercart - core (optional)
vi: Ubercart - lõi (tùy chọn)

en: %name settings have been saved.
vi: Các thiết lập %name đã được lưu.
