Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta5) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Date
af: Datum

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: User
af: Gebruiker

en: Continue
af: Gaan voort

en: This field is required.
af: Hierdie veld is verpligtend.

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Code
af: Kode

en: Order
af: Bestelling
