Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta5) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Date
am: ቀን

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: This field is required.
am: ይህ መስክ ተፈላጊ ነው።

en: Code
am: ኮድ
