Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta5) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Date
ast: Data

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: User
ast: Usuariu

en: Continue
ast: Siguir

en: This field is required.
ast: Esti campu ye obligatoriu.

en: Code
ast: Códigu

en: Order
ast: Orde
