Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta5) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Операции

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Откажи

en: Description
bg: Описание

en: Date
bg: Дата

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: User
bg: Потребител

en: Continue
bg: Продължи

en: This field is required.
bg: Задължително поле.

en: Code
bg: Код

en: Order
bg: Поръчка
