Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta5) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Date
bn: তারিখ

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: This field is required.
bn: এই ফিল্ডটি আবশ্যক।

en: Code
bn: কোড

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
