Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta5) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llista

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Date
ca: Data

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: User
ca: Usuari

en: Continue
ca: Continua

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: Amount
ca: Import

en: Code
ca: Codi

en: Order
ca: Ordre

en: Rate
ca: Impost

en: Ubercart - core (optional)
ca: Ubercart - nucli (opcional)

en: Uses
ca: Usos
