Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta5) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Submit
cs: Uložit

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Date
cs: Datum

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: User
cs: Uživatel

en: Continue
cs: Pokračovat

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: Amount
cs: Částka

en: Code
cs: Kód

en: Rate
cs: Hodnocení

en: Ubercart - core (optional)
cs: Ubercart - jádro (volitelné)

en: Uses
cs: Použití
