Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta5) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Submit
et: Saada

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Katkesta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Date
et: Kuupäev

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: User
et: Kasutaja

en: Continue
et: Jätka

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Amount
et: Hulk

en: Code
et: Kood

en: Order
et: Järjestus

en: Ubercart - core (optional)
et: Ubercart - tuum (valikuline)

en: Uses
et: Kasutab
