Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta5) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: delete
fi: poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: User
fi: Käyttäjä

en: Continue
fi: Jatka

en: This field is required.
fi: Tämä kenttä on pakollinen.

en: Amount
fi: Määrä

en: Code
fi: Koodi

en: Order
fi: Järjestys

en: Rate
fi: Arvio

en: Ubercart - core (optional)
fi: Ubercart - ydin (valinnainen)

en: Uses
fi: Käyttää
