Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta5) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: delete
he: מחק

en: Submit
he: הגש

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Date
he: תאריך

en: Name
he: שם

en: edit
he: עדכן

en: User
he: משתמש

en: Continue
he: המשך

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Amount
he: כמות

en: Code
he: קוד

en: Order
he: הזמנה

en: Rate
he: דרג

en: Uses
he: שימושים
